Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej

Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej funkcjonuje od 1 października 2017 r. na mocy rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 28 czerwca 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (Dz. U. z 2017 r., poz. 1300) oraz zarządzenia Nr 71/2017/DSM Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie określenia warunków i realizacji umów w rodzaju podstawowa opieka zdrowotna w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Poradnia NiŚOZ świadczenia zdrowotne realizuje dla obszaru: miasto Terespol, gmina Biała Podlaska, miasto Biała Podlaska, gmina Janów Podlaski, gmina Kodeń, gmina Konstantynów, gmina Leśna Podlaska, gmina Łomazy, gmina Piszczac, gmina Rokitno, gmina Rossosz, gmina Sławatycze, gmina Sosnówka, gmina Tuczna, gmina Wisznice, gmina Zalesie.

Poradnia udziela świadczenia gwarantowane z zakresu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w warunkach ambulatoryjnych oraz w miejscu zamieszkania lub pobytu świadczeniobiorcy od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 8.00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach 8.00 – 8.00 dnia następnego.

Miejsce udzielania świadczeń:

budynek C Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej (niski parter pod SOR od ul. Terebelskiej).

Kontakt telefoniczny – 83 414 77 77

Godziny przyjęć: