Akademia Zaburzeń Metabolicznych u Dzieci

W ramach Akademii Zaburzeń Metabolicznych u Dzieci od kilku miesięcy w naszym szpitalu odbywają się cykliczne spotkania z dietetykiem Zespołu Poradni Specjalistycznych - Panią Aleksandrą Gruszką, podczas których szkolimy i edukujemy pacjentów oraz ich rodziny.

Spotkania odbywają się w ramach działalności Poradni Diabetologicznej dla Dzieci i Poradni Endokrynologicznej dla Dzieci. Terminy umawiane są indywidualnie. Spotkania dedykowane są rodzicom/opiekunom dzieci i z zaburzeniami odżywiania (otyłość, anoreksja). Zajęcia są uzupełnieniem wizyty lekarskiej. Pieczę lekarską nad inicjatywą sprawuje dr n. med. Katarzyna Wrzołek.

Opiekunowie, dzięki spotkaniom, oprócz wsparcia dietetyka mają możliwość wymiany wzajemnych doświadczeń.

Aby umówić się na spotkanie, należy zadzwonić pod nr tel. 533 348 724 - dietetyk Zespołu Poradni Specjalistycznych - Pani Aleksandra Gruszka.

Akademia Zaburzeń Metabolicznych u Dzieci