Przekazanie samochodu dostawczego przedstawicielom Szpitala w Kramatorsku

Przekazanie samochodu dostawczego przedstawicielom szpitala w Kramatorsku przez Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.

W dniu 8 lutego 2023r. Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej w imieniu Szpitalnego Biura Pomocy Ukrainie przekazał samochód dostawczy przedstawicielom Miejskiego Szpitala Nr 3 w Kramatorsku.

Za zgromadzone w 2022 roku fundusze został zakupiony używany samochód dostawczy Renault Kangoo o wartości 15 275,00 zł, który został przekazany Miejskiemu Szpitalowi Nr 3 w Kramatorsku. Samochód służyć będzie do transportu i zaopatrzenia rannych na terenach okupowanych. Szpital w Kramatorsku znajduje się bezpośrednio na linii frontu i każda pomoc jest nieoceniona.

Oprócz samochodu zostały przekazane zebrane wśród pracowników szpitala dary rzeczowe, w tym: produkty spożywcze, produkty higieniczne, środki czystości, środki do dezynfekcji oraz materiały opatrunkowe o łącznej wartości 1 856,62 zł.