Organizacja odwiedzin Pacjentów w WSzS

Plakat - Zasady Odwiedzin w WSzS.png

ZASADY ODWIEDZIN:

Celem zapewnienia bezpieczeństwa epidemicznego organizacja odwiedzin podlega następującym regułom:

1. Odwiedziny pacjentów w oddziałach szpitalnych odbywają się we wszystkie dni tygodnia w godzinach 16.00 – 18.00.
  2. Jednoczasowo na sali chorych może być obecna 1 osoba odwiedzająca przy jednym chorym.
  3. W szczególnych sytuacjach np. w przypadku wizyt pożegnalnych dopuszcza się 2 osoby odwiedzające.
  4. Dzieci poniżej 12 roku życia nie mogą odwiedzać chorych.
  5. Konieczne jest stosowanie maseczki zasłaniającej usta i nos przez cały czas przebywania na terenie podmiotu leczniczego.
  6. Konieczna jest dezynfekcja rąk przed wejściem i po wyjściu z oddziału.
  7. Konieczne jest pozostawienie nakrycia wierzchniego w szatni szpitala przed wejściem na oddział.
  8. Osoby z objawami infekcji (gorączka, katar, kaszel biegunka itp.) nie mogą odwiedzać pacjentów.