III Konferencja "Praktyka Ginekologa Onkologa"

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej jest największym centrum diagnostyczno-leczniczym północnej części województwa lubelskiego. Świadczenia zdrowotne udzielane są w systemie hospitalizacji, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz w ramach stacjonarnej pomocy doraźnej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Strategicznymi jednostkami szpitala są: Ośrodek Opieki Medycznej „Domowy Szpital" oraz Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Onkologicznego "Bialska Onkologia". Inicjatywy placówki są doceniane w licznych rankingach, konkursach i plebiscytach, m.in.: „Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia", „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" oraz „Bezpieczny Szpital Przyszłości".

Pragnę zaprosić Państwa w dniach 1-3 grudnia 2022 roku do Białej Podlaskiej i do Janowa Podlaskiego na kolejną konferencję edukacyjno-naukową Praktyka Ginekologa Onkologa.

Cykl konferencji został zapoczątkowany w 2018 roku i cieszy się z ogromnym uznaniem wśród przybyłych gości i prelegentów. To niewątpliwie ogromne wyróżnienie, że po raz kolejny mamy zaszczyt być gospodarzem tego zaszczytnego wydarzenia.

Konferencja jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy, poglądów i doświadczeń na interdyscyplinarnej arenie międzynarodowej.

 

Licząc na aktywny udział w tym wydarzeniu.
Z wyrazami szacunku

 

                                                                           Adam Chodziński

                                                                          Dyrektor
                                                                          Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
                                                                            w Białej Podlaskiej

 

www.pgo2022.pl

Program: https://pgo2022.pl/program/

Rejestracja: https://pgo2022.pl/rejestracja/

Warsztaty: https://pgo2022.pl/histeroskopia/

Konferencja pacjencka: https://pgo2022.pl/konferencja-dla-pacjentek/

Powrót na początek strony