II Konferencja "Praktyka Ginekologa Onkologa"

II Konferencja "Praktyka Ginekologa Onkologa" 2-4.12.2021.png

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej jest największym centrum diagnostyczno-leczniczym północnej części województwa lubelskiego. Świadczenia zdrowotne udzielane są w systemie hospitalizacji, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz w ramach stacjonarnej pomocy doraźnej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Strategicznymi jednostkami szpitala są: Ośrodek Opieki Medycznej „Domowy Szpital” oraz Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Onkologicznego “Bialska Onkologia”. Inicjatywy placówki są doceniane w licznych rankingach, konkursach i plebiscytach.

Pragnę zaprosić Państwa w dniach 2-4 grudnia 2021 roku do Białej Podlaskiej na kolejną konferencję edukacyjno-naukową Praktyka Ginekologa Onkologa.

Cykl konferencji został zapoczątkowany w 2018 roku przy udziale Pana Dyrektora Dariusza Oleńskiego, podczas konferencji Praktyka Ginekologa Onkologa „Rzadkie Nowotwory Macicy”. Konferencja spotkała się z ogromnym uznaniem wśród przybyłych gości i prelegentów. To niewątpliwie ogromne wyróżnienie, że po raz kolejny mamy zaszczyt być gospodarzem tego zaszczytnego wydarzenia. W mijającym roku otworzyliśmy naszą inwestycję – „Bialska Onkologia”. Ma ona ogromne znaczenie w diagnozowaniu i leczeniu nowotworów dla ludności z północnej części województwa lubelskiego. Wiemy, jak ważna jest szybka diagnostyka i dostępność do specjalistów. Wzrost zachorowań na nowotwory to wyzwanie nie tylko dla medyków, ale również dla kadry zarządzającej, aby z sukcesem podnosić jakość udzielanych świadczeń oraz zwiększać do nich dostępność.

Program tegorocznej konferencji skupia środowisko nie tylko specjalistów w zakresie ginekologii, ale również chirurgii, radiologii oraz onkologii klinicznej. Konferencja będzie okazją do wymiany wiedzy, poglądów i doświadczeń na interdyscyplinarnej arenie międzynarodowej.

Licząc na aktywny udział w tym wydarzeniu.

Adam Chodziński

Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
                                                                                      w Białej Podlaskiej

www.pgo2021.pl

Program: https://pgo2021.pl/program/

Rejestracja: https://pgo2021.pl/rejestracja/

Warsztaty: https://pgo2021.pl/warsztaty/

Zaproszenie prof. Jana Kotarskiego - Prof. Jan Kotarski o II Konferencji Praktyka Ginekologa Onkologa

CZWARTEK 02.12.2021

Program - czwartek 2.12.2021

PIĄTEK 03.12.2021

Program - piątek 3.12.2021

Program - piątek 3.12.2021 cd.

SOBOTA 04.12.2021

Program - sobota 4.12.2021