WSzS zatrudni na stanowisko: PIELĘGNIARKA

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
w Białej Podlaskiej

zatrudni na stanowisko:

PIELĘGNIARKA

Czas pracy:          wymiar pracy – do uzgodnienia
Rodzaj umowy:    umowa o pracę
                            możliwość pracy w oddziałach szpitalnych lub poradniach specjalistycznych

Opis stanowiska:
•    rozpoznawanie problemów pielęgnacyjnych i sprawowanie opieki nad pacjentem,
•    udzielanie choremu pomocy w stanie zagrożenia życia,
•    obsługiwanie sprzętu i aparatury medycznej,
•    przygotowywanie chorego do badań diagnostycznych i zabiegów operacyjnych,
•    współpraca z członkami zespołu terapeutycznego i realizacja zleceń lekarskich w procesie zapobiegania, diagnozowania, terapii, rehabilitacji i pielęgnowania chorych.

Wymagania:
•    wykształcenie kierunkowe minimum średnie lub wyższe - pielęgniarstwo

Oferujemy:
•    stabilne zatrudnienie w dobrych warunkach pracy i przyjaznej atmosferze,
•    atrakcyjne warunki zatrudnienia w tym dodatkowe wynagrodzenie w postaci dodatku preferencyjnego oraz programy motywacyjne,
•    możliwość poszerzania posiadanych umiejętności i podnoszenia kwalifikacji,
•    interesujący pakiet socjalny.

Zapraszamy do współpracy!

Dodatkowe informacje pod nr tel.: 83 41  47 228
e-mail: rekrutacja@szpitalbp.pl

WSzS w Białej Podlaskiej
Dział Służb Pracowniczych
ul. Terebelska 57-65
21-500 Biała Podlaska

Pliki do pobrania