KK1 fotorelacja KK3 KK4 KK5 KK6

 

Szanowni Państwo,
DSC 0012
III Polsko – Białoruski Szczyt Zdrowia to międzynarodowe forum wymiany wiedzy i doświadczeń już po raz trzeci zgromadziło w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej wielu cenionych ekspertów z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Białorusi i Ukrainie, przedstawicieli rożnych środowisk zawodowych m. in. lekarzy, audytorów, prawników, menedżerów, przedsiębiorców.
Wszystkim Państwu, którzy uczestniczyliście w Polsko - Białoruskim Szczycie Zdrowia bardzo dziękuję za obecność i zaangażowanie w tę jakże ważną sferę życia społecznego.

W sposób szczególny dziękuję ekspertom, wykładowcom i wszystkim osobom, które są z nami już przez trzy lata. To Państwo tworzycie klimat cyklicznego wydarzenia i swoją obecnością podkreślacie jego wagę. Dzięki Państwu przedsięwzięcie  mające znaczenie międzynarodowe żyje i przynosi owoce.
Z roku na rok rozwija się współpraca między partnerami obydwu stron a wysoki poziom merytoryczny naszych spotkań sprawia, że wydarzenie poszerza kręgi zainteresowanych osób. Dzięki temu wiem, że idea, Polsko – Białoruskiego Szczytu Zdrowia była słuszna i należy ją kontynuować.
Z ogromną przyjemnością dzielę się z Państwem naszym wspólnym sukcesem i przekazując wiele serdeczności z niecierpliwością oczekuję na kolejne spotkanie w październiku 2018 roku.

 
Łączę wyrazy szacunku
Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
w Białej Podlaskiej
Dariusz Oleński

wszs hist szczyt zdrowia