Przeterg nieograniczony na najem pomieszczeń o łącznej powierzchni 32,7 m 2

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ogłasza przetarg nieograniczony ofertowy na najem pomieszczeń o łącznej powierzchni 32,7 m2, tj. pomieszczenia o powierzchni 13,6 m2 na parterze oraz pomieszczenia o powierzchni 19,1 m2 na niskim parterze budynku 1D Wojewódzkiego Szpitala  Specjalistycznego w Białej Podlaskiej przy ul. Terebelskiej 57-65 z przeznaczeniem na sprzedaż wyrobów ortopedyczno - rehabilitacyjnych oraz wykonywania usług w zakresie indywidualnego doboru sprzętu ortopedycznego. 

Przetarg nieograniczony na wynajem części dachu nadbudowy nad VI piętrem o powierzchni 35 m2

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ogłasza przetarg nieograniczony ofertowy na wynajem części dachu nadbudowy nad VI piętrem o powierzchni 35 m2 obejmującej maszynownię wind i wentylatornię budynku szpitala 1A i 1 E przy ul. Terebelskiej 57-65 w Białej Podlaskiej pod urządzenia telekomunikacyjne.

Przetarg nieograniczony ofertowy na sprzedaż pojazdów

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ogłasza przetarg nieograniczony ofertowy na sprzedaż n/w pojazdów będących własnością Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej

Przetarg nieograniczony ofertowy na najem lokalu biurowego nr 115

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ogłasza przetarg nieograniczony ofertowy na najem lokalu biurowego nr 115 o powierzchni 21,8 m2 usytuowanego na I piętrze w budynku biurowo - mieszkalnym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Okopowej 3 w Białej Podlaskiej.

Przetarg ofertowy na najem powierzchni na której znajduje się kort tenisowy, usytuowanej przy ul. Spółdzielczej 5

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ogłasza przetarg nieograniczony ofertowy na najem nieruchomości o powierzchni 724 m2 na której znajduje się kort tenisowy usytuowanej przy ul. Spółdzielczej 5 w Białej Podlaskiej.

Przetarg ofertowy na najem pomieszczeń usytuowanych w budynku Kuchni - Pralni WSzS

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ogłasza przetarg nieograniczony ofertowy na najem pomieszczeń o powierzchni użytkowej 748,4 m2, usytuowanych w budynku Kuchni - Pralni Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej przy ul. Terebelskiej 57-65, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej.

Przetarg ofertowy na najem lokalu w budynku Zespołu Poradni WSzS

Przetarg ofertowy na najem lokalu w budynku Zespołu Poradni WSzS

Przetarg nieograniczony ofertowy na najem lokalu użytkowego o powierzchni 14,2 m2

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ogłasza przetarg nieograniczony ofertowy na najem lokalu użytkowego o powierzchni 14,2 m2 usytuowanego na I piętrze budynku Zespołu Poradni Specjalistycznych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowo-usługowej.

przetarg nieograniczony ofertowy na najem lokalu biurowego

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ogłasza przetarg nieograniczony ofertowy na najem lokalu biurowego Nr 115 o powierzchni 21,8 m2 usytuowanego na I piętrze w budynku biurowo – mieszkalnym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Okopowej 3 w Białej Podlaskiej.

Przetarg ofertowy na najem lokalu użytkowego (14,2m)

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ogłasza przetarg nieograniczony ofertowy na najem lokalu użytkowego o powierzchni 14,2m2 usytuowanego na I pietrze w budynku Zespołu Poradni Specjalistycznych z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowo-usługowej.