Prelegenci i instruktorzy szkoły rodzenia "Akademia Narodzin"

 

Bilko Ilona - licencjat położnictwa, ukończyła kursy: monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i podczas porodu, kurs szkoły rodzenia, pozycje wertykalne w I i II okresie porodu, jest doradcą laktacyjnym. Na co dzień pracuje jako położna na stanowisku Zastępcy położnej oddziałowej Oddziału Ginekologiczno-Położniczego WSzS w Białej Podlaskiej.

 

 

 

Cydejko Agnieszka - licencjat położnictwa, specjalistka pielęgniarstwa położniczego, ukończyła kurs dla instruktorów szkół rodzenia w zakresie umiejętności pracy z grupą i technik komunikacji interpersonalnej, kurs specjalistyczny szczepienia ochronne, leczenie ran, kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki w położnictwie, kurs pozycje wertykalne w I i II okresie porodu oraz kurs monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i porodu.

 

 

 

Cydejko Barbara - magister położnictwa, ukończyła kurs specjalistyczny monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i podczas porodu, kurs leczenia ran, resuscytacji krążeniowo-oddechowej noworodka, kurs - pozycje wertykalne w I i II okresie porodu, kurs szkoły rodzenia, jest doradcą laktacyjnym, obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego. Na co dzień pracuje na stanowisku Położnej Oddziałowej Oddziału Ginekologiczno-Położniczego WSzS w Białej Podlaskiej.

 

 

 

Fijałkowska Ewa – licencjat położnictwa, ukończyła kurs szkoły rodzenia i kurs pozycje wertykalne w I i II okresie porodu, a także kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwo anestezjologiczne i  intensywnej opieki w położnictwie, na co dzień położna Oddziału Ginekologiczno-Położniczego WSzS w Białej Podlaskiej.

 

 

 

Haidar Riad – lekarz specjalista pediatrii i neonatologii, Ordynator Oddziału Neontologicznego WSzS w Białej Podlaskiej.

 

 

 

 

Kisiel Andrzej – lekarz specjalista ginekologii i położnictwa, doktor nauk medycznych, Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego WSzS w Białej Podlaskiej.

 

 

 

Kucharuk Natalia – magister fizjoterapii, od 2015 roku pracuje w Dziale Rehabilitacji WSzS w Białej Podlaskiej.

 

Polak Anna - licencjat położnictwa, obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego. Ukończyła kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki w położnictwie oraz kurs resuscytacji krążeniowo-oddechowej noworodka, na co dzień położna Oddziału Ginekologiczno-Położniczego WSzS w Białej Podlaskiej.

 

 

Rejek Barbara - licencjat położnictwa, specjalistka pielęgniarstwa położniczego, ukończyła kurs szkoły rodzenia i kurs dla instruktorów szkół rodzenia w zakresie umiejętności pracy z grupą i technik komunikacji interpersonalnej, kurs monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i porodu oraz kurs pozycje wertykalne w I i II okresie porodu. Położna Oddziału Ginekologiczno-Położniczego WSzS w Białej Podlaskiej. Organizator i lider szkoły rodzenia Akademia narodzin.

 

 

 

Rosińska-Prokopiuk Monika – licencjat pielęgniarstwa, specjalistka pielęgniarstwa ratunkowego, ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologii i intensywnej opieki, kurs specjalistyczny  szczepienia ochronne, edukator w cukrzycy. Na co dzień pracuje na stanowisku Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Neonatologicznego WSzS w Białej Podlaskiej.

 

 

 

Szczepańska Grażyna - magister położnictwa, specjalistka pielęgniarstwa położniczego, ukończyła kurs monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i porodu, kurs szkoły rodzenia, pozycje wertykalne w I i II okresie porodu, kurs specjalistyczny szczepienia ochronne, kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwo anestezjologiczne i  intensywnej opieki w położnictwie. Położna Oddziału Ginekologiczno-Położniczego WSzS w Białej Podlaskiej.

 

 

 

 

Walsh Monika – magister psychologii, trener rozwoju osobistego, na co dzień pracuje w WSzS w Białej Podlaskiej ze świetnymi rezultatami w zakresie pracy z kobietami w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym WSzS w Białej Podlaskiej.

 

 

 

Waszczuk Aneta - położna Oddziału Ginekologiczno-Położniczego WSzS w Białej Podlaskiej, wcześniej pracowała w Szpitalu Św. Zofii w Warszawie.