"Twój Lekarz" 1/2018

Po raz kolejny oddajemy w Państwa ręce kwartalnik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej – „Twój Lekarz". Jest to bezpłatne czasopismo skierowane do pacjentów i mieszkańców naszego miasta i regionu. Na jego łamach pragniemy przybliżyć możliwości diagnostyczne naszej placówki oraz poruszyć ważne problemy zdrowotne.
Tematem numeru jest Światowy Dzień Wcześniaka oraz  Światowy Dzień Cukrzycy. Z tej okazji w najnowszym wydaniu wywiad z lek. med. Riadem Haidarem pt. „W świecie kangurków i ośmiorniczek" oraz wywiad z lek. med. Joanną Andrysiak-Powiłańską pt. „Posiadacze zbyt słodkiej krwi". Ponadto rozmowa z lek. med. Ireną Kijuk na temat wirusa HCV. W najnowszym numerze również relacja z III Polsko-Białoruskiego Szczytu Zdrowia. Ponadto specjalnie dla czytelniczek instrukcja samobadania piersi.
Kwartalnik jest dostępny bezpłatnie między innymi w Poradniach Specjalistycznych, Oddziałach Szpitalnych oraz punktach przy Centralnej Rejestracji, Laboratorium, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.

Dodatkowo poniżej mogą Państwo bezpłatnie pobrać elektronicznie wydanie kwartalnika "Twój Lekarz".

Załączniki:
Pobierz plik (Twój Lekarz Nr 1 z 2018 r.pdf)Twój Lekarz Nr 1 z 2018 r.pdf5533 Kb