Kurs specjalistyczny „Resuscytacja Krążeniowo - Oddechowa” dla pielęgniarek i położnych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej organizuje kurs specjalistyczny „Resuscytacja krążeniowo -oddechowa” dla pielęgniarek i położnych .

Data rozpoczęcia: 19.01.2018 r. - godz. 15.00 - 19.00

Miejsce: Sala konferencyjna w budynku 1D

Koszt: ok 320 zł

Zgłoszenia na kurs za pośrednictwem SMK!

Przypominamy, że każde kształcenie rozpoczynające się od dnia 1 lipca 2017 r. będzie prowadzone WYŁĄCZNIE za pośrednictwem SMK. W związku z tym wszystkie osoby, które mają zamiar podejmować kształcenie podyplomowe muszą posiadać konta w Systemie Monitorowania Kształcenia oraz złożyć wniosek na kurs za pośrednictwem SMK, co jest warunkiem rozpoczęcia kształcenia.

Więcej informacji:
Dział Rozwoju i Szkoleń
ul. Terebelska 57-65, p.33 (budynek CD-A)
tel. 83 414 72 00

Celem kursu jest przygotowanie pielęgniarki i położnej do samodzielnego rozpoznania stanu nagłego zagrożenia zdrowotnego i podjęcia działań resuscytacyjnych u osób dorosłych oraz dzieci i niemowląt zgodnie ze współczesną wiedzą z zakresu ratownictwa medycznego.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w sobotę i niedzielę, natomiast zajęcia praktyczne realizowane są od poniedziałku do piątku. Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację kształcenia wynosi 90 godzin dydaktycznych, z podziałem na zajęcia teoretyczne i praktyczne.

RKO to kurs, którego ukończenie wymagane jest do rozpoczęcia większości kursów kwalifikacyjnych oraz specjalizacji.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

dr n. med. Joanna Kozłowiec

Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Szpitala