19-20 października III polsko-Białoruski Szczyt Zdrowia

Jesienny Szczyt Zdrowia w Białej Podlaskiej zbliża się dużymi krokami. To wydarzenie, cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem ma już swoją historię. Każda z edycji Polsko – Białoruskiego Szczytu Zdrowia spotkała się z uznaniem zarówno ekspertów jak i uczestników.
W programie III Polsko – Białoruskiego Szczytu Zdrowia znajdują się trzy bloki tematyczne. Pierwszy dotyczyć będzie nowoczesnej chirurgii, która dąży do leczenia pacjentów w jak najmniej inwazyjny sposób. Drugi panel poświęcony będzie tematyce jakości leczenia, jej kosztom, wadze i potrzebie udoskonalania. Kolejnym zagadnieniem tegorocznego spotkania  będzie ginekologia i położnictwo. Temat został wspomniany podczas zeszłorocznego Polsko – Białoruskiego Szczytu Zdrowia i okazał się bardzo interesujący i wciąż aktualny. Obecnie bialski Szpital rozpoczął realizację programu koordynowanej opieki nad kobietą i dzieckiem (KOC), któremu również zostanie poświęcona uwaga.
Serdecznie zapraszamy do udziału w III Polsko – Białoruskim Szczycie  Zdrowia.

Tegoroczny Szczyt Zdrowia patronatem honorowym objął Minister Zdrowia oraz Marszałek Województwa Lubelskiego.                                       Do zobaczenia.                 

                  
                                w imieniu Organizatorów         
                                      dr n. med. Joanna Kozłowiec